Wood Neroli

150 L2400 L

Një aromë e fuqishme. Për të gjitha stinët

Share

Në familjen e aromave nga Bvlgari Man Wood Neroli

U prezantua në vitin 2019

Wood Neroli është një aromë shumë e këndshme, shumë e lehtë për t’u përdorur. Në hapje Neroli është i pranishëm me aluzionin e bergamotit, por shpejt mund ta dalloni Lulen e Portokallit që mbështet aromën.
Një aromë e fuqishme. Për të gjitha stinët (për shkak të performancës), pothuajse në të gjitha rastet, përveç ndoshta netëve të Club & Party. Ideale per zyrë.

  • Notat e larta janë të nerolit dhe bergamotit
  • Notat e mesme lule portokalli, kedri virginia dhe vaj ciprioli
  • Notat bazë janë të notave të drurit, miskut të bardhë, Amberit Grey, Amberit dhe lëkurës.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Wood Neroli
150 L2400 LSelect options