BLV

450 L2400 L

E freskët, e pastër, pak pikante.

Spastroje
SKU: 2036 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Bvlgari BLV for men

U prezantua në vitin 2001

E freskët, e pastër, pak pikante. Aromë ideale për punë.

Për stinën e pranverës / verës.

  • Notat e larta janë të kardamomit dhe drurit të sandalit
  • Notat e mesme janë të dëllinjës, xhenxhefilit dhe galantinës
  • Notat bazë janë të drurit të dushkut, luleve të duhanit dhe gjetheve jeshile

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.