OUD MALAKI

450 L2400 L

i përshtatshëm për periudha të ndryshme.

Spastroje
SKU: 2032 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Chopard Oud Malaki

U prezantua në vitin 2012

Harmoni dehëse druri, erëzash dhe duhani. Eshtë i përshtatshëm për periudha të ndryshme. Mund ta përdorni gjatë netëve të verës,  jo ditëve,  me kusht që të kontrollohet numri i spërkatjeve. Malaki do të thotë Borzilok.

  • Notat e larta janë të grejpfrut, livando dhe artemisës
  • Notat e mesme janë të duhanit, erëzave dhe lëkurës
  • Notat bazë janë të drurit (oud), nota prej druri të errët dhe gri Ambrosia.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.