Acqua di Gio

450 L2400 L

Një nga aromat më të mira për burra për përdorim të përditshëm. Eshtë i përshtatshëm për çdo rast.

Spastroje
SKU: 2002 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Armani Acqua di Gio

U prezantua në 1996
Një aromë e freskët dhe verore. Shumë e freskët, shumë e lehtë, ka një notë të fortë agrumesh por edhe nota frutash si portokalli dhe pjeshke. Një nga aromat më të mira për burra për përdorim të përditshëm. Eshtë i përshtatshëm për çdo rast.

  • Notat e larta janë të portokallit, lime, portokallit të mandarinës, jasemini, bergamotit, limonit, neroli
  • Notat e mesme janë të kiklamenit, arrëmyshkut, rozmarinës, koriandrit, vjollcës, freesisë,nota deti, pjeshkës, zymbylit, trëndafilit, jasemini dhe rozmarinës
  • Notat bazë janë të qelibarit, patchulit, myshkut të lisit, kedrit dhe myshkut të bardhë.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.