Arabian Delights

150 L2400 L

Aromë orientale me lule dhe pudër.

Share

Aromë orientale me lule dhe pudër.
Arabian Delight është një aromë tunduese që kombinon frutat dhe lulet,
e nënvizuar nga ëmbëlsia e kosit, pralinës dhe fasules tonka, e shtuar dhe fuqia e drurit dhe qelibarit.

Aroma përmban: Agrume, rrush pa fara të zezë, pjeshkë të bardha, piper rozë, trëndafil, lule portokalli, jasemin, orris, karamele, patchouli, qelibar gri, dru të thatë, fasule tonka, myshk të bardhë.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Arabian Delights
150 L2400 LSelect options