IMAGINATION

150 L2400 L

Është e freskët dhe e pastër por edhe fleksibël, performanca është e shkëlqyer.

Share

Në familjen e aromave nga Louis Vuitton Imagination edp

U prezantua në vitin 2021

Hapja është me agrume me nuanca bimore, mënyra se si kanella luan me agrumet është e mrekullueshme. Është një aromë e këndshme që do të jetë e mrekullueshme në të nxehtin e verës, por mund të përdoret në vjeshtë dhe pranverë për shkak të kanellës. Është e freskët dhe e pastër por edhe fleksibël, performanca është e shkëlqyer.

  • Notat e larta janë të agrumeve, bergamotit kalabrez dhe portokallit sicilian
  • Notat e mesme janë të nerolit tunizian, xhenxhefilit nigerian dhe kanellës Ceilon
  • Notat bazë janë të çajit të zi kinez, Abroxanit, drurit guaiac dhe temjanit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
IMAGINATION
150 L2400 LSelect options