Eau Pour Homme

450 L2400 L

Aromë elegante, e pastër, e freskët dhe e rafinuar.

Spastroje
SKU: 2010 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Armani Eau pour Homme

U prezantua në vitin 1984
Kryevepër në një shishe. Një aromë elegante, e pastër, e freskët dhe e rafinuar.
Ideale për pranverë dhe verë, funksionon për të gjitha situatat.
Kjo aromë u krijua fillimisht për Giorgio Armanin para se ai të vendoste ta tregtonte për të gjithë.

  • Notat e larta janë të portokallit të mandarinës, portokallit jeshil, borzilokut, bergamotit, limonit
  • Notat e mesme janë të arrëmyshkut, karafilit, zambakut, kanellës, livandës, jasemini, trëndafili
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, patchulit, myshkut, myshkut të lisit, vetiver dhe të kedrit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.