VELVET HAZE unisex

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave nga Byredo Velvet Haze Unisex

U prezantua në vitin 2017

Velvet Haze hapet me kakao si nota më dominuese, përzihet bukur me patchoulin dhe i jep parfumit një ndjenjë pudre dhe çokollate. Eshtë vërtet aromë kadifeje, e bukur, e ngrohtë. Padyshim unike dhe e çuditshme. Për këdo që kërkon një aromë të ngrohtë dhe të rehatshme, provojeni këtë! E mrekullueshme dhe unisex.  E përkryer për ditët e verës ose sa herë që dëshironi atë ndjenjën e Verës tek ju.

  • Notat e larta janë të Kokosit, hibiskusit dhe bergamotit
  • Notat e mesme janë të  patchouli, tuberose dhe osmanthus
  • Notat bazë janë të patchouli, myshk, kakao, myshk, kashmir.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
VELVET HAZE unisex
150 L2400 LSelect options