London Men

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

E nxehtë, pikante që thjesht ju bën të ndiheni mirë.

Share

Në familjen e aromave për meshkuj nga Burberry London Men

U prezantua në vitin 2006

Një aromë e mrekullueshme. E nxehtë, pikante që thjesht ju bën të ndiheni mirë. Eshtë e mrekullueshme në dimër sepse kalon të ftohtin dhe deh të gjithë përreth jush. Aromë shumë e këndshme e duhanit dhe kanellës. Më mirë ta përdorni sapo të fillojë stina e vjeshtës deri në pranverën e hershme.

  • Notat e larta janë të Lavender dhe Portokalli
  • Notat e mesme janë nenexhik dhe sherebele
  • Notat bazë janë të myshkut dhe Abroxan

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për London Men

  1. Antjòn Kallojeri (pronar i verifikuar)

    👌👌👌👌👌👌👌👌

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
London Men
150 L2400 LSelect options