Nr.19 Poudre

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

E sofistikuar, elegante dhe me stil.

Share

Në familjen e aromave nga Chanel Nr.19 Poudre

U prezantua në vitin 2011

E sofistikuar, elegante dhe me stil. Për mëngjeset e pranverës në punë ose në shtëpi.

  • Notat e larta janë të nerolit, portokallit galvanik dhe mandarinës
  • Notat e mesme janë të irisit dhe jasemini
  • Notat bazë janë të vetiverit, myshkut dhe fasules tonka

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Nr.19 Poudre

  1. Ina (pronar i verifikuar)

    Arome sh e kendshme

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Nr.19 Poudre
150 L2400 LSelect options