Black Code

450 L2400 L

Një parfum i këndshëm, për kohën e ftohtë.

Spastroje
SKU: 2033 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Armani Black Code

U prezantua në vitin 2004
Një aromë pikante. Black Code është një parfum i këndshëm, për kohën e ftohtë, ka një aromë të këndshme nga druri i vaniljes por në atë masë sa të mos jetë shumë i ëmbël.

  • Notat e larta janë të bergamotit, limonit
  • Notat e mesme janë të yllit anise, lule ulliri, dru guaiac
  • Notat bazë janë lëkurë, duhan, fasule tonka

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.