TUSCAN LEATHER unisex

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave nga Tom Ford Tuscan Leather unisex

U prezantua në vitin 2007

Një aromë nate për kohën e ftohtë.

  • Notat e larta janë të shafranit, mjedrës dhe trumzës
  • Notat e mesme janë të temjanit dhe jaseminit
  • Notat bazë janë prej lëkure, kamoshi, sued, qelibar dhe druri

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për TUSCAN LEATHER unisex

  1. Xhoni D. (pronar i verifikuar)

    👍🏻

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
TUSCAN LEATHER unisex
150 L2400 LSelect options