Allure homme

450 L2400 L
315 L1680 L

Ideale për ditët / netët e vjeshtës / dimrit.

Spastroje
SKU: 2008 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Chanel Allure for men

Vintage

U prezantua në vitin 1999

Eshtë një aromë pikante, e freskët dhe klasike. E shkëlqyeshme për punën në zyrë. Eshtë hartuar në mënyrë të tillë që të gjitha notat të përziehen mirë dhe nuk do kenë nota të sipërme, të mesme dhe bazë. Duhet nxehtësia e trupit për ta sjellë këtë aromë në jetë dhe është e një aromë e pabesueshme.

Ideale për ditët / netët e vjeshtës / dimrit.

  • Notat e larta janë të xhenxhefilit, livandrës, portokall mandarinës, pjeshkës, bergamotit dhe limonit
  • Notat e mesme janë të gardenjës, patchulit, jaseminit, vetiverit, yllit anise, kedrit, specit, trëndafilit, trëndafilit brazilian
  • Notat bazë janë lëkure, dru sandali, fasule tonka, qelibari, myshk, kokosit, vaniljes.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.