A*Men Pure Wood

450 L2400 L

Unik dhe shumë elegant

Spastroje
SKU: 2020 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave nga Thierry Mugler A*Men Pure Wood

U prezantua në vitin 2014

Eshtë unik dhe shumë elegant, i përshtatshëm për netët e të gjitha stinëve.

  • Aroma përmban lis, kafe, vanilje, patchouli dhe selvi.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Klasike, e fuqishme, e sofistikuar. Një aromë e pastër. Për netët e ftohta të dimrit.

Notat e larta janë të aldehideve, dëllinjëve, livandës, borzilokut, kumin, bergamotit dhe marjoramit
Notat e mesme janë të mjaltit, karafilit, kanellës, rënjs së irisit, vetiver, kedrit dhe trëndafilit
Notat bazë janë të labdanumit, lëkurës, fasules tonka, patchoulit, myshkut dhe myshkut të lisit.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.