LOST CHERRY unisex

(3 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Ka aromë njëlloj si … Qershi.

Në familjen e aromave nga Tom Ford Lost Cherry unisex

U prezantua në vitin 2018

Ka aromë njëlloj si … Qershi.

Lost Cherry  është aromë e freskët, e ngrohtë, me dru dhe pikante. Eshtë si një liker me aromë të mirë.

Shumë unisex. Mund të përdoret gjatë muajve të dimrit ose për një natë jashtë.

  • Notat e larta janë të qershive, likerit dhe bajameve
  • Notat e mesme janë të qershive, trëndafilit Turk, zambak jaseminit dhe kumbullës
  • Notat bazë janë të balsamit, fasules tonka, drurit të sandalit, vetiverit, kedrit, kanellës, karafilit, patchulit dhe vaniljes

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

3 shqyrtim për LOST CHERRY unisex

  1. Juli P. (pronar i verifikuar)

    Mban aromen gjate ne trup

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

  3. Ina (pronar i verifikuar)

    Dashuri

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
LOST CHERRY unisex
150 L2400 LSelect options