Stronger with you

(2 shqyrtime nga klientë)

450 L2400 L

Parfum nate.

Share

Në familjen e aromave për meshkuj Armani Stronger with you

U prezantua në vitin 2017

Parfum nate. Ideal për vjeshtë dhe dimër, madje edhe ditë më të ftohta ose netët e pranverës ose verës.

  • Notat e larta janë të kardamomit, piperit rozë, gjethes së vjollcës dhe nenexhikut
  • Notat e mesme janë të sherebelës, pjeprit, ananasit, livandës dhe kanellës
  • Notat bazë janë të vaniljes, gështenjës, kedrit, drurit të qelibarit dhe guait të drurit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

, , , , , , , ,

2 shqyrtim për Stronger with you

  1. Ardit Saliu (pronar i verifikuar)

    Shume i kenaqur nga cilesia e parfumit

  2. Aleksander Budani (pronar i verifikuar)

    Shume i mire

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Stronger with you
450 L2400 LSelect options