Euphoria

(1 shqyrtim nga klient)

450 L2400 L

Një aromë e freskët dhe pikante.

Spastroje
SKU: 2023 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Calvin Klein Euphoria for men

U prezantua në vitin 2006

Një aromë e freskët dhe pikante, e përshtatshme për vjeshtë dhe pranverë.

  • Notat e larta janë të xhenxhefilit dhe specit
  • Notat e mesme janë të borzilokut të zi, sherebelës dhe kedrit
  • Notat bazë janë të qelibarit, patchoulit, bredhit të kuq të Brazilit dhe kamoshit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

1 shqyrtim për Euphoria

  1. zhaklin (pronar i verifikuar)

    Parfumi nuk eshte ai qe pershkruhet. Per cmimin qe ofrohet ja vlen ta provosh.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.