Wanted by Night

450 L2,400 L
405 L2,160 L

Aromë nate për stinën e dimrit.

Spastroje
SKU: 2059 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Azzaro Wanted by Night

U prezantua në vitin 2018

Aromë nate për stinën e dimrit.

  • Notat e larta janë të kanellës, portokallit të mandarinave, livandës dhe limonit
  • Notat e mesme janë të kedrave të kuqe, temjanit, qimnon dhe frutave
  • Notat bazë janë të kedrit, duhanit, selvisë, benzoin, lëkurës, patchoulit dhe vaniljes

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.