Pour Homme

450 L2400 L

Përzierje shumë e mirë,  e rafinuar dhe jo shumë pikante.

Spastroje
SKU: 2001 Kategori: , Etiketa: , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Dolce & Gabbana Pour Homme

U prezantua në vitin 1994

Vintage

Përzierje shumë e mirë,  e rafinuar dhe jo shumë pikante dhe jo shumë e freskët, është e përsosur gjatë gjithë vitit.

  • Notat e larta janë të livandës, tarragonit, sherebelës, bergamotit, limonit, portokall mandarinës, portokallit dhe nota uji
  • Notat e mesme janë të koriandrës, kanellës, violetës, specit, jasemini, trëndafilit dhe barbarozës
  • Notat bazë janë të drurit të sandalit, fasules tonka, qelibarit, myshkut, kedrit, cumarin, irisit dhe duhanit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.