Scarlet Poppy Intense

150 L2400 L

Ka aromë si biskota, fiq, vanilje dhe tonka, shumë femërore dhe elegante.

Share

Në familjen e aromave nga Jo Malone Scarlet Poppy Intense

U prezantua në vitin 2020

Aromë e mrekullueshme. E ngrohtë, e bute, qumështore, kremoze, me pudër, vanilje, bajame dhe iris. Ka aromë si biskota, fiq, vanilje dhe tonka, shumë femërore dhe elegante. Për të gjitha stinët, rastësore apo zyrtare, verë dhe dimër.

  • Notat kryesore Myshk organik
  • Notat e mesme janë  të rizomës së irisit, fikut dhe lulekuqes
  • Notat bazë janë Fasule Tonka, luledielli dhe elbi.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Scarlet Poppy Intense
150 L2400 LSelect options