Rose des Vents

150 L2400 L

Një aromë mbresëlënëse, unike dhe elegante. Është një aromë e ëmbël trëndafili dhe pjeshke.

Share

Në familjen e aromave nga Louis Vuitton Rose des Vents

U prezantua në vitin 2016

Një aromë mbresëlënëse, unike dhe elegante. Është një aromë e ëmbël trëndafili dhe pjeshke. Hapet me ujë trëndafili dhe pak pikante. Shndërrohet shpejt në një trëndafil të ëmbël të freskët të gjelbër me një nuancë paksa qumështore. Më pas bashkohet një pudër trëndafil për ta bërë këtë aromë një përzierje komplekse trëndafili me pak dru dhe myshk në bazë. Nuk është i rëndë, por krijon një re të mirë aromash përreth.

  • Notat kryesore pjeshkës, notave jeshile dhe Trashëllia
  • Notat e mesme janë  trëndafili maji, trëndafili, trëndafili turk dhe irisi
  • Notat bazë janë myshku i bardhë, kedri, piper, rizoma e irisit dhe gjethe vjollce.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Rose des Vents
150 L2400 LSelect options