JASMIN KUSAMONO

150 L2400 L

Një aromë shumë e bukur jasemini, me të vërtetë e rafinuar dhe e performuar mirë.

Share

Në familjen e aromave nga Giorgio Armani Prive Jasmin Kusamono

U prezantua në vitin 2020

Një aromë shumë e bukur jasemini, me të vërtetë e rafinuar dhe e performuar mirë. Jasemini është pak i hidhur, me aromë mjaft natyrale dhe padyshim dominon në të gjithë përbërjen. Aroma është jasemini i pastër në fillim, e ndjekur nga nota më të ëmbla, një nuancë e lehtë e zambakut të luginës dhe më pas prej druri. E gjelbër dhe jo e ëmbël.  Lule të pastra aromatike pa asgjë për t’u shqetësuar apo shpërqendruar.
E përkryer për pranverën!
E thjeshte dhe elegante.

  • Notat kryesore janë të dardhës nassi dhe piperit rozë
  • Notat e mesme janë  zambaku i luginës, jasemini sambaku dhe lulja e portokallit
  • Notat bazë janë Kedri dhe dru sandali.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
JASMIN KUSAMONO
150 L2400 LSelect options