Leather Blend

450 L2400 L

Aromë dimri për natën.

Spastroje
SKU: 2034 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Davidoff Leather Blend

U prezantua në vitin 2014

Aromë unike me lëkurë. Klasike me ëmbëlsi të lehtë që rrjedh nga qelibari.

Një aromë dimri për natën.

  • Notat e larta janë të shafranit dhe specit
  • Notat e mesme janë të trëndafilit dhe qelibarit
  • Notat bazë janë të lëkurës dhe papirusit

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.