Pasha de Cartier Parfum Cartier

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Krijimi fantastik.

Share

Në familjen e aromave nga Cartier Pasha de Cartier Parfum

U prezantua në vitin 2020

Një aromë qelibari shumë sensuale. E ëmbël dhe pak drunore me disa nota pikante, ndihet aromatike, mashkullore, e pjekur, aristokrate, e pasur, e ngrohtë dhe shumë e këndshme. Eshtë i adaptueshëm, jo ​​shumë për Vjeshtë / Dimër sic sugjerojnë notat. I përshtatshëm në shumë raste për sa kohë moti është i butë ose i ftohtë. Do të ishte perfekt për pranverë apo edhe një natë të butë vere.

Aroma përmban molekulë ambrocenide, dru sandali, fletë patchouli Indonezie, rrëshirë bredhi, liker, labdanum, benzoinë dhe fasule tonka.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Pasha de Cartier Parfum Cartier

  1. Xhoi (pronar i verifikuar)

    Great

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Pasha de Cartier Parfum Cartier
150 L2400 LSelect options