Baccarat Rouge 540 EDP

(22 shqyrtime nga klientë)

150 L2400 L

Krijimi fantastik.

Share

Në familjen e aromave nga Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum unisex

U prezantua në vitin 2015

Baccarat Rouge 540 është krijuar ndryshe nga aromat e tjera – hapja është plot me karamelë dhe sheqer të djegur, por pas 40-60 minutash aroma ndryshon me 180 gradë. Shkëput jaseminin aromatik dhe shton notat e kedrit dhe agrumeve. Shndërrohet nga një shurup i ëmbël në një aromë freskuese lulesh dhe qëndron ashtu për shumë orë.
Krijimi fantastik.
Aromë për mot të ftohtë, por është e përshtatshme për të gjitha stinët (spruconi pak gjatë motit të nxehtë) vetëm dy spërkatje maksimale dhe do jeni mirë për gjithë ditën.

 • Nota e larta janë të jasemines dhe shafranit
 • Nota e mesme janë të drurit të qelibarit dhe qelibari Gri
 • Nota bazë janë të rrëshirës së bredhit dhe kedrit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

22 shqyrtim për Baccarat Rouge 540 EDP

 1. Elefteria C. (pronar i verifikuar)

  As the original one👌🏻

 2. Ardita Basha (pronar i verifikuar)

  the besttttt

 3. Anxhela C. (pronar i verifikuar)

  Arome qe zgjat

 4. Dorisa Z. (pronar i verifikuar)

  super

 5. Eli (pronar i verifikuar)

  Është fantastik!!!

 6. Renato Lika (pronar i verifikuar)

  The 👌

 7. Ilda (pronar i verifikuar)

  E adhuroj aromen qe ka

 8. Sidorela Kola (pronar i verifikuar)

  Super

 9. Irena M. (pronar i verifikuar)

  Shume i mire ….

 10. Juli P. (pronar i verifikuar)

  Mban aromen gjate ne trup

 11. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Nuk ndihet shume aroma por tekstura eshte e pelqyeshme hapet mire ne trup

 12. Albin (pronar i verifikuar)

  Super

 13. Mira B. (pronar i verifikuar)

  Super

 14. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Super

 15. Marsela Sevdari (pronar i verifikuar)

  Perfekt

 16. Renato Lika (pronar i verifikuar)

  Super🤌

 17. Besmir Sharka (pronar i verifikuar)

  Aroma nuk mban gjate apo te ndihet shume si tre parfumet e tjere.

 18. Renato Lika (pronar i verifikuar)

  👌

 19. Marsela Gjonpali (pronar i verifikuar)

  ❤️☺️

 20. Anonymous (pronar i verifikuar)

 21. Mirela Dhamo (pronar i verifikuar)

  Ishte perfekt. Ribëra porosine

 22. Emiliana (pronar i verifikuar)

  hera e dyte qe e marr dhe super e kenaqur

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
baccarat rouge 540.jpeg 2Baccarat Rouge 540 EDP
150 L2400 LSelect options