Armani Code Profumo

(4 shqyrtime nga klientë)

500 L2400 L

E rafinuar dhe aristokratike.

Share

Në familjen e aromave nga Giorgio Armani | Armani Code Profumo

U prezantua në vitin 2016

Një aromë e rafinuar dhe aristokratike. E ngrohtë dhe e ëmbël për shkak të tonkës dhe lëkurës që përputhet në mënyrë të përsosur me notat e tjera. Nuk është pikante, por shumë e butë dhe e ngrohtë, një ëmbëlsi e butë karameli. Aromë dimri.

 • Nota e larta janë të mandarinës jeshile, mollës jeshile dhe kardamomës
 • Nota e mesme janë të lules së portokallit, livandës dhe arrëmyshkut
 • Nota bazë janë të fasules tonka, qelibar dhe lëkurës

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

4 shqyrtim për Armani Code Profumo

 1. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Perfekte

 2. Antjòn Kallojeri (pronar i verifikuar)

  👌👌👌👌👌👌👌👌

 3. Anonymous (pronar i verifikuar)

  Super

 4. antjon kallojeri (pronar i verifikuar)

  ❤❤❤❤

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Armani Code Profumo
500 L2400 LSelect options