Aventus

(2 shqyrtime nga klientë)

450 L2400 L

Parfum për të gjithë vitin.

Në familjen e aromave për meshkuj Creed Aventus

U prezantua në vitin 2010

Parfum për të gjithë vitin.

  • Notat e larta janë të bergamotit, rrushit pa fara , ananasit dhe mollës
  • Notat e mesme janë thuprës, patchulit, trëndafilave dhe jasemini maroken
  • Notat bazë janë të myshkut, myshkut të lisit, vaniljes dhe qelibarit gri

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Të gjitha produktet tona bëhen me porosi, nuk mbajmë produkte në stok.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

2 shqyrtim për Aventus

  1. Marinela B. (pronar i verifikuar)

    shume i mire

  2. Anonymous (pronar i verifikuar)

    Nuk mbajne arome pavarisht pageses cmimit ekstra

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Aventus
450 L2400 LSelect options