PARADOXE

150 L2400 L

Femërore dhe pikante, e ngrohtë dhe e ëmbël.

Share

Në familjen e aromave nga Prada Paradoxe

U prezantua në vitin 2022

Femërore dhe pikante, e ngrohtë dhe e ëmbël. Kjo është një aromë shumë e bukur, e lehtë për kur thjesht dëshironi të keni aromë të këndshme. E bukur dhe e këndshme nëse ju pëlqejnë aromat me lule të bardha dhe fruta të ëmbla, për pranverë dhe verë.

  • Notat e larta janë të dardhës, mandarinës dhe bergamotit
  • Nota e mesme janë të luleve të portokallit, esencë neroli, neroli dhe jasemini sambac
  • Nota bazë Vanilje Burbon, Myshk i Bardhë, Qelibar dhe Benzoin

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
PARADOXE
150 L2400 LSelect options