Bad Boy

450 L2400 L

Thjesht perfekt!

Spastroje
SKU: 2063 Kategori: , Etiketa: , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Carolina Herrera Bad Boy

U prezantua në vitin 2019

Për një mashkull të sofistikuar, elegant. Thjesht perfekt!

Për çdo ditë në vjeshtë / dimër.

  • Notat e larta janë të bergamotës, piperit të zi dhe specit të bardhë
  • Notat e mesme janë të kedrit dhe të sherebelës
  • Notat bazë janë të fasules Tonka, Amberwood dhe Kakao

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.