THE MOST WANTED

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

E përkryer për vjeshtë, pranverë dhe dimër.

Share

Në familjen e aromave nga AZZARO The Most Wanted

U prezantua në vitin 2021

Është një aromë e këndshme, e ëmbël dhe drunore. Frutore me thellësi drunore nga Amberwood. Nuk ka kanellë si Wanted by Night kështu që nuk është pikante. Është për dikë që dëshiron një aromë të re, me shije frutash dhe të ëmbël të përshtatshme për gjithë ditën . Është lloji i parfumit që shijojnë vajzat. E përkryer për vjeshtë, pranverë dhe dimër.

  • Nota e lartë kardamom
  • Notat e mesme janë të karamelit
  • Nota bazë dru qelibar

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për THE MOST WANTED

  1. Verified Buyer (pronar i verifikuar)

    Amazing perfume 😍

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
THE MOST WANTED
150 L2400 LSelect options