FLOR DEL SOL

150 L2400 L

Një kokteji tërësisht fruta-floral. Nëse ju pëlqejnë aromat me lule ose fruta kjo është për ju.

Share

Në familjen e aromave nga Escada Flor del Sol

U prezantua në vitin 2020

Ka aromë si romancë perfekte, magjike, pranverore. Fruta ponç me një nuancë kokteji. Aromë argëtuese, e gëzuar dhe e këndshme me projeksion të mirë dhe jetëgjatësi të moderuar. Është kryesisht një aromë pranverore dhe verore. Do të ndiheni të lumtur dhe me klas duke përdorur këtë parfum. Një kokteji tërësisht fruta-floral. Nëse ju pëlqejnë aromat me lule ose fruta kjo është për ju.

 • Notat e larta janë të grenadinës, tekilës dhe portokallit
 • Nota e mesme Dahlia
 • Nota bazë janë të drurit të sandalit

  *Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

  *Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

  *Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

 • Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

  Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
  FLOR DEL SOL
  150 L2400 LSelect options