Mr. Burberry

450 L2400 L

Një aromë me klas.

Spastroje
SKU: 2029 Kategori: , Etiketë:
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Burberry Mr. Burberry

U prezantua në vitin 2016

Kjo është një aromë me të vërtetë me klas nga Burberry.

Koha më e mirë për të mbajtur këtë aromë është në një ditë e ngrohtë me shi.

  • Notat e larta janë të grejpfrutit, kardamomit, tarragonit dhe nenexhikut
  • Notat e mesme janë të gjethes së thuprës, arrëmyshkut, kedrit dhe livandës
  • Notat bazë janë drurit të sandalit, drurit të guvave, vetiverit, amperoksilit, benzonit dhe myshkut të lisit.

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.