Dreamer The Original

150 L2400 L

Aromë e pastër, me vetëbesim

Share

Në familjen e aromave nga Versace Dreamer The Original

U prezantua në vitin 1996

Shumë unike, elegante, me stil dhe e ngrohtë. Aromë e pastër, me vetëbesim, shumë aromatike dhe seksi.
Aromë joshëse për kohë me shi për shkak të efektit të ngrohtë të duhanit dhe luleve.
Aplikimi më i mirë do të ishte pranvera dhe vjeshta ditë dhe natë.

  • Nota e larta janë të livandës, sherebelës dhe portokall mandarinës
  • Nota e mesme janë të duhanit, trëndafilit, karafilit dhe barbarozës
  • Nota bazë janë të fasules tonka, bredhit, vetiverit dhe kedrit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Dreamer The Original
150 L2400 LSelect options