CK2 unisex

450 L2400 L

Aromë ditore për stinën e verës.

Spastroje
SKU: 2058 Kategori: , Etiketa: , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Calvin Klein CK2 Unisex

U prezantua në vitin 2016

Aromë ditore për stinën e verës.

  • Notat e larta janë  të uasabi, portokall mandarinës, gjethes së vjollcës dhe dardhës
  • Notat e mesme janë të guralecave, rizomës së irisit, trëndafilit, bozhure
  • Notat bazë janë të vetiver, drurit të sandalit, temjanit dhe myshkut të bardhë

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.