Versus Uomo

150 L2400 L

Parfumi më i mirë për meshkuj!

Share

Në familjen e aromave nga Versace Versus Uomo

U prezantua në vitin 1991

Vintage

Parfumi më i mirë për meshkuj! Asnjëherë nuk të mërzitet, asnjëherë nuk do të vjetërohet. Aromë shumë e mirë. E fortë, e drunjtë, intuitive por e këndshme. E freskët, e qetë, me sapun, me dru dhe pikante.

Aroma e një jete, të paktën një nga të paktat në historinë e parfumeve që do të lënë kujtime të bukura për shkak të përzierjes shumë unike, shumë të rafinuar.

Një aromë perfekte për ditën dhe natën për dikë që ka personalitetin të përputhet me këtë aromë të jashtëzakonshme! Për vjeshtë dhe dimër.

  • Nota e larta janë të lime, livandës, notave jeshile, portokall mandarinës, pjeshkës, mentes, bergamotit dhe limonit
  • Nota e mesme janë të koriandër, karafil, rrëshirë bredhi, rizome irisi, jasemini dhe palisandër braziliane
  • Nota bazë janë të drurit të sandalit, fasule tonka, qelibar, myshk, benzoinë, vanilje dhe kedër.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Versus Uomo
150 L2400 LSelect options