Egoiste

150 L2400 L

Elegante, e shijshme dhe moderne.

Share

Në familjen e aromave nga Chanel Egoiste

U prezantua në vitin 1990

Egoiste, është një aromë shumë komplekse dhe e pasur. Elegante, e shijshme dhe çuditërisht moderne.

‘Një kryevepër dhe mjaft unike. Aromë e pasur, e drunjtë orientale që arrin një ekuilibër delikat midis të thatës dhe të ëmblës. Nota më intensive është kanella, e cila është pikante. Aciditeti i kanellës kompensohet nga druri i sandalit i pasur dhe i butë.
Eshtë aromë me stil dhe e përshtatshme për ditën dhe natën, verën dhe dimrin.

  • Nota e larta janë të trëndafilit Brazilian, koriandrit, mandarinës siciliane
  • Nota e mesme janë të kanellës, trëndafilit të Damaskut dhe karafilit
  • Nota bazë janë të drurit të sandalit, duhanit, vaniljes, lëkurës dhe qelibarit

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Egoiste
150 L2400 LSelect options