Bleu

(1 shqyrtim nga klient)

400 L2400 L

Për gjatë gjithë vitit, shumë fleksibël.

Share

Në familjen e aromave për meshkuj Chanel Bleu

U prezantua në vitin 2010

Hijerëndë, e pasur, dhe e rafinuar. Kjo aromë e intense, e drunjtë i përshtatet në mënyrë të përsosur mashkullit që harton rrugën e tij në jetë dhe nuk ka frikë nga sfidat.

Një aromë e balancuar mirë, e ëmbël, pikante por e freskët.

Për gjatë gjithë vitit, shumë fleksibël.

  • Notat e larta janë  të limonit, nenexhikut, specit rozë dhe grejpfrut
  • Notat e mesme janë të xhenxhefilit, Iso E Super, arrëmyshk dhe jasemini
  • Notat bazë janë të livandës, drurit të sandalit, patchulit, vetiverit, temjanit, kedrit dhe myshkut të bardhë.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Bleu

  1. Kledi Dervishi (pronar i verifikuar)

    Super 👍

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.