Sport

450 L2400 L

Perfekte, e freskët / sportive për një ditë të freskët.

Spastroje
SKU: 2045 Kategori: , Etiketa: ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Burberry Sport

U prezantua në vitin 2010

Eshtë një aromë e sigurt, e thjeshtë, mikpritëse. Perfekte, e freskët / sportive për një ditë të freskët.

  • Notat e larta janë të grurit, xhenxhefilit, grejpfrutit dhe barit
  • Notat e mesme janë të ujit të detit dhe dëllinjës
  • Notat bazë janë të myshkut, kedrit të Virginias dhe qelibarit

*Kategoria Perfume përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.