BRONZE GODDESS

150 L2400 L

Aroma PERFEKTE e verës!!!

Share

Në familjen e aromave nga Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent

U prezantua në vitin 2008

Aroma PERFEKTE e verës!!!
Eshtë e freskët, e lehtë dhe me diell, aromë e përsosur për plazh. E shkëlqyeshme për ditët e ngrohta me diell.  Një aromë mrekullisht e butë e ngjashme me aromën e lëkurës, me arrë kokosi dhe lule tropikale.

  • Notat e larta janë të Bergamot, portokall mandarin dhe limon
  • Notat e mesme janë të kokosit, lule diademë, neroli, jasemini, livando dhe manjolia
  • Notat bazë janë vanilje, qelibar, mirrë dhe vetiver

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
BRONZE GODDESS
150 L2400 LSelect options