Dior Homme

450 L2400 L
315 L1680 L

Për pranverën dhe vjeshtën.

Spastroje
SKU: 2014 Kategori: , , Etiketa: , , , , ,
Share

Në familjen e aromave për meshkuj Dior Homme

U prezantua në vitin 2011

Kjo është një aromë klasike dhe elegante. E sofistikuar, moderne, e përsosur për zyrë.

Për pranverën dhe vjeshtën.

  • Notat e larta janë të livandës, sherebelës dhe bergamotit
  • Notat e mesme janë të irisit, qelibarit dhe kakaos
  • Notat bazë janë të vetiver, patchoulit dhe lëkurës

Parfumet përmbajnë 30% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

Sasia

Body Lotion 200ml, Solid Perfume, 7ml Vaj Aromatik, 30ml Parfum, 30ml Eau de Parfum, 30ml Eau de Toilette, 50ml Parfum, 50ml Eau de Parfum, 50ml Eau de Toilette, 100ml Parfum, 100ml Eau de Parfum, 100ml Eau de Toilette

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.