L’Homme Ideal

150 L2400 L

Agrume kremoze, erëza pikante, druror dhe aromatik si asnjë tjetër. 

Share

Në familjen e aromave për meshkuj nga Guerlain L’Homme Ideal

U prezantua në vitin 2014

L’Homme Ideal është një nga parfumet më të mirë dhe më të rehatshëm për meshkuj që tejkalon kufijtë midis motit të ftohtë dhe të nxehtë, pa dyshim po aq e freskët dhe pikante sa dhe aromatike. L’Homme Ideal nuk është një parfum i përgjithshëm, është unik. Aroma është e fortë dhe e butë, duke e bërë përbërjen komplekse dhe kalimin e saj më të lehtë, të këndshëm dhe të rehatshëm. Agrume kremoze, erëza pikante, druror dhe aromatik si asnjë tjetër. 

  • Notat e larta janë të agrume, lule portokalli, rozmarinë dhe portokall
  • Notat e mesme janë bajame dhe fasule tonka
  • Notat bazë janë të lëkurë, vetiver & kedër

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
L’Homme Ideal
150 L2400 LSelect options