Aromatics in White

150 L2400 L

Një aromë kremoze, e këndshme me lule e bardhë. E butë dhe e ngrohtë, shumë e këndshme dhe e lehtë për t’u përdorur, femërore, e qetë dhe elegante.

Në familjen e aromave nga Clinique  Aromatics in White 

U prezantua në vitin 2014

Një aromë kremoze, e këndshme me lule e bardhë. E butë dhe e ngrohtë, shumë e këndshme dhe e lehtë për t’u përdorur, femërore, e qetë dhe elegante. Të gjitha notat e parfumit janë të mbështjella me një pluhur myshku. Ekziston një vjollcë/trëndafil i bukur, me një nuancë pjeshke, që zgjat pjesën më të madhe të aromës dhe është më e fortë në orën e parë të përdorimit. Ndonjëherë mund të nuhasni një nuancë të dobët paçuli, ndonjëherë jo. E njëjta gjë me notën e butë të piperit, ajo gërshetohet brenda dhe jashtë. Notat e supozuara më të rënda si qelibar, labdan dhe vanilje janë shumë të lehta dhe të përziera me myshkun. Një aromë e pastër sapuni. Perfekte për mot të freskët.

  • Notat kryesore labdanit, piperit sichuan dhe gjethes së manushaqes
  • Notat e mesme janë trëndafili, paçuli dhe lule portokalli
  • Notat bazë janë Musk, Amber, Benzoinë dhe Vanilje

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

There are no reviews yet

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Aromatics in White
150 L2400 LSelect options