Her London Dream

150 L2400 L

Aromë e freskët, pak e ëmbël dhe krejtësisht e këndshme, e lehtë për t’u përdorur.

Në familjen e aromave nga Burberry Her London Dream

U prezantua në vitin 2020

Aromë e freskët, pak e ëmbël dhe krejtësisht e këndshme, e lehtë për t’u përdorur. E përkryer për zyrë ose kudo tjetër që ju nevojitet një aromë praktike, e gjithanshme që nuk do t’i shkaktojë dhimbje koke askujt. Fillon me xhenxhefil dhe limon, por fillon të thahet në pudër   lulesh dhe myshku.

  • Notat kryesore të limonit dhe xhenxhefilit
  • Notat e mesme janë bozhure dhe trëndafili
  • Notat bazë janë Myshk dhe Amber

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Reviews

There are no reviews yet

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Her London Dream
150 L2400 LSelect options