Angel Muse

150 L2400 L

Aromë çokollate & çokokremi

Share

Në familjen e aromave nga Thierry Mugler Angel Muse

U prezantua në vitin 2016

Ka aromë të mrekullueshme. Eshtë e ëmbël aristokratike, elegante dhe e rafinuar. Aromë çokollate & çokokremi. E ngrohtë, e ëmbël, por jo shumë. Zgjat gjithë ditën. Ideale për vjeshtë, dimër dhe fillim të pranverës (mund të jetë e rëndë në ditët e nxehta të verës). Mund të përdoret si një parfum zyre nëse doza është e moderuar.

  • Nota e larta janë të grejpfrutit dhe piperit rozë
  • Nota e mesme janë të Paste lajthie (cokokrem)
  • Nota bazë janë të vetiver dhe patchouli

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Angel Muse
150 L2400 LSelect options