PLATINE OUD

500 L2,400 L
400 L1,920 L

Aromë qelibai, pikante, me pudër.

Spastroje
SKU: 4007 Kategori: , , , Etiketë:
Share

Aromë qelibai, pikante me pudër,
Platine Oud fillon me kombinimin e pakrahasueshëm të farave dhe piperit, të përmirësuar nga olibanum.
Në zemër, Pallida orris nxjerr drurin e agarit dhe qelibarin gri, ndërsa pudra e fasules tonka dhe myshkut nënvizohen nga lëkura e ngrohtë.

Aroma përmban: piper të bardhë, fara karrote dhe ambretesh, vaj olibanum, dru agari, iris, qelibar gri, rrëshirë olibanum , apernote HTC, lëkurë, fasule tonka, labdanum dhe myshk.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.