My Way

(1 shqyrtim nga klient)

150 L2400 L

Aromë lulesh, shumë elegante!

Share

Në familjen e aromave nga Giorgio Armani My Way

U prezantua në vitin 2020

Aromë lulesh, shumë elegante!

Eshtë një aromë rinore e ekuilibruar. E ndritshme, e gjallë, me diell dhe e mrekullueshme.

E përshtatshme për fund vere / fillim vjeshte.

  • Nota e larta janë të lules së portokallit dhe bergamotit
  • Nota e mesme janë të tuberozës dhe jasemini indian
  • Nota bazë janë të myshkut të bardhë, Vanillje Madagaskari dhe kedër Virginia.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për My Way

  1. Renata (pronar i verifikuar)

    5/5

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.