JOY

150 L2400 L

Joy është një aromë me lule, fruta, e freskët dhe e pastër.
“A Joy to wear”
Më e përshtatshme për pranverë dhe verë. Për adhuruesit e luleve dhe parfumeve gurme.

Share

Në familjen e aromave nga Dior Joy

U prezantua në vitin 2018

Joy është një aromë me lule, fruta, e freskët dhe e pastër.
“A Joy to wear”
Më e përshtatshme për pranverë dhe verë. Për adhuruesit e luleve dhe parfumeve gurme.

E lehtë dhe e freskët. E përshtatshme për punë. Një aromë e gjithanshme që mund të përdoret cdo dite me xhinse & bluzë ose për mbremje me fustan.

  • Nota e larta janë të bergamotit dhe portokall mandarinë
  • Nota e mesme janë të jasemines, trëndafilit francez, pjeshkës dhe kasias
  • Nota bazë janë të myshkut të bardhë, drurit të sandalit, kedrit, patchulit dhe benzoinës.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
JOY
150 L2400 LSelect options