Wood Sage & Sea Salt

(1 shqyrtim nga klient)

500 L2400 L

Fillon me një shpërthim kripe deti dhe më pas thahet në një aromë të freskët dhe të pastër. Për verën ju thjesht dëshironi të vishni diçka të lehtë, të pastër, të rehatshme dhe freskuese. Eshtë unike. Një nga parfumet më të mira për verën.

Share

Në familjen e aromave nga Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Unisex

U prezantua në vitin 2014

Aromë e mrekullueshme, e freskët unisex, shumë e butë, por me karakter. Fillon me një shpërthim kripe deti dhe më pas thahet në një aromë të freskët dhe të pastër. Për verën ju thjesht dëshironi të vishni diçka të lehtë, të pastër, të rehatshme dhe freskuese. Eshtë unike. Një nga parfumet më të mira për verën.
“Wood Sage & Sea Sal” jep përshtypjen e një plazhi.
Rekomandohet për aromën e vecanë, por jo për jetëgjatësinë në lëkurë.

Aroma përmban kripë deti, sherebelë, grejpfrut, myshk, alga deti

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Produkti i blerë mund të jetë i ndryshëm nga ai i paraqitur në foto.

*Shishet në foto janë përdorur për arsye promocionale.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

1 shqyrtim për Wood Sage & Sea Salt

  1. Amarildo Haruni (pronar i verifikuar)

    .

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Wood Sage & Sea Salt
500 L2400 LSelect options