Eau des Merveilles

150 L2400 L

Eshtë aromatike dhe misterioze, e errët dhe mikpritëse.

Share

Në familjen e aromave nga Hermès Eau des Merveilles

U prezantua në vitin 2004

Kremoze, aromë e ëmbël dhe e kripur.
Për dimrë dhe vjeshtë. Ka aromën e drurëve në fund të vjeshtës.
Eshtë aromatike dhe misterioze, e errët dhe mikpritëse.
Aroma hapet me agrume, myshk lisi, vetiver dhe qelibar.
Unike.

  • Notat e larta janë të portokallit, rrëshirës elimi dhe limonit
  • Notat e mesme janë të qelibarit, piperit, piper rozë dhe vjollcë
  • Notat bazë janë të bredhit, kedrit, Vetiver Madagaskari  dhe lisit.

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
Eau des Merveilles
150 L2400 LSelect options