WOOD ON FIRE

150 L2400 L

Share

Në familjen e aromave nga Montale Wood on fire unisex

U prezantua në vitin 2021

Aromë e ngrohtë, drunore e një oxhaku që digjet ngadalë … Wood on Fire përjeton një zhvillim shumë të veçantë në lëkurë, të ngrohtë me vanilje.

Notat e agrumeve hapin Wood on Fire, të mbështetura nga kedri aromatik dhe i ndritshëm. Nuk ka ende asnjë aluzion zjarri, hapet me një përzierje druri agrumesh pothuajse miqësore që duket shumë transparente dhe verore. Ngadalë, nuancat më të errëta dhe të tymosura shtyjnë rrugën e tyre në Wood on Fire.

Temjani i butë dhe vetiveri kremoz prej dheu japin thellësi, ndërsa druri i sandalit ofron ngrohtësi prej kadifeje. Gradualisht, edhe oud-i hyn në lojë, por i matur, i qetë dhe pothuajse i turpshëm. Notat delikate të agrumeve janë ende të dukshme në sfond, duke ofruar lehtësi dhe një prekje freskie.

Notat e bukura gurme të karameles me gjalpë, labdanum dhe vanilje pikante shfaqen në fund, të mbështetura nga nuancat e ngrohta si kamoshi të qelibarit. Një aromë dimërore për femra dhe meshkuj.

  • Notat e larta të Limon kalabrezi, kedër i tymosur, temjan
  • Nota të mesme janë Vetiver i djegur, ud nepalez, dru sandali
  • Notat bazë janë Fasule Tonka, Karamele me gjalpë, Labdanum

*Kategoria Parfum përmban 30% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Parfum përmban 20% vaj aromatik.

*Kategoria Eau de Toilette  përmban 10% vaj aromatik.

*Vaji ynë aromatik është i ngjashëm me markat e njohura dhe të drejtat janë të prodhuesve dhe / ose projektuesve të tyre përkatës. Këto versione NUK janë për tu ngatërruar me origjinalet dhe The Fragrance Shop IN ACCESSORIZE nuk ka asnjë lidhje me prodhuesin / projektuesin. Interpretimi ynë i këtyre aromave u krijua përmes analizave kimike dhe riprodhimit. Ky përshkrim është t’i japë klientit një ide për aromën, jo për ta mashtruar, ngatërruar klientin ose për të shkelur emrin e prodhuesve / krijuesve dhe markën e tyre të vlefshme tregtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Rregjistrohu në listën e pritjes Rregjistrohu në listën e pritjes. Do ju informojmë kur produkti të jetë gjendje në magazinë. Ju lutemi lini adresën tuaj të vlefshme të emailit më poshtë.
WOOD ON FIRE
150 L2400 LSelect options